«Міс Весна - 2012»

15 квіт. 2012
«Міс Весна - 2012» для учнів 5-9 класів і «Міс Весняночка» для 1-4 класів.

Щороку прихід весни несе за собою розмаїття конкурсів краси, досконалості та грації. Вони різні лише за феєричністю та масштабами проведення – мета ж єдина – визначити кращих «міс» та  та нагородити їх за старання. У квітні 2012 року в школі проводився конкурс краси «Міс Весна - 2012» для учнів 5-9 класів і «Міс Весняночка» для 1-4 класів.

Дівчата-учасниці конкурсу  демонстрували власні таланти та вміння, адже і у дефіле вони кращі, і танцювати вміють, і співати та й інтелектуально природою не обділені. Попри стереотипи уміло поєднують і Красу, і розум, і грацію.

Конкурси  пройшли дуже цікаво, нікого не залишивши байдужим.

Переможців чи переможених так і не виявили, весна кожного нагородила званням, адже безсумнівно врятувати світ під силу лише красуням. Усі учасниці стали переможницями в різних номінаціях.

Бажаємо всім учасницям конкурсу відмінних успіхів у навчанні та весняного настрою!