ВІТАЄМО !

КОМУНАЛЬНИЙ   ЗАКЛАД   ОСВІТИ
«НАВЧАЛЬНО – ВИХОВНИЙ   КОМПЛЕКС  № 92  «ШКОЛА  І-ІІІ СТУПЕНІВ  – ДОШКІЛЬНИЙ  НАВЧАЛЬНИЙ  ЗАКЛАД (ДИТЯЧИЙ  САДОК)»
  ДНІПРОВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ   РАДИ

КОМУНАЛЬНИЙ   ЗАКЛАД   ОСВІТИ
  ДНІПРОВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ   РАДИ

Світлина від Освіта.ua.

Щиро вітаємо Вас на нашому сайті!

Шановні відвідувачі сайту, батьки та випускники!

Вітаємо Вас на нашому сайті. Переконані, що знайомство з нашим навчальним закладом буде для Вас не тільки цікавим, але і корисним.

У школі навчається  233  учнів в 9 класах.

т.в.о. директора школи - Лоян Олена Василівна

ОСВІТНІ ЦІЛІ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ:

Забезпечувати зміст освіти, що відповідає державному стандарту з усіх навчальних предметів та задовольняє потреби здібних та обдарованих дітей.

Формувати і розвивати соціально активну, гуманістично спрямовану особистість зі свідомою громадянською позицією, готовою до професійного самовизначення.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

11 лют. 2018
Дати випускних вечорів і останніх дзвоників визначає школа самостійно
Лист МінОсвіти

6 лют. 2018
Акція "Годівничка"
В нашій школі пройшла акція "Годівничка", в якій з ентузіазмом прийняли участь учні молодших класів, разом із своїми класними керівниками.

1 лют. 2018
Минобразования упразднило положение о родительских комитетах в школах
Министр образования Лилия Гриневич подписала приказ №1649, отменяющий положение о деятельность родительских комитетов в школах. Источник: https://censor.net.ua/p3048070

17 січ. 2018
Увага Кір!
В Україні спалах кору! Всі ЗНЗ отримали накази департаменту гуманітарної політики управління освіти щодо кору!

2 січ. 2018
Підвищення зарплатні
З 1 січня в Україні підвищується мінімальна зарплатня вчителів

6 груд. 2017