Готуємося до ДПА

Попереду   -  іспити. Ви готові до них?

У відчутті, що нічого не встигнете  ?  У розгубленості  через невміння відділити головне від другорядного?! . ДПА - це, безумовно, напруга.
Переконувати вас в цьому не будемо. Але давайте будемо ставитися до н
ього, як до факту в біографії, як до рубіжного  кроку: через це всі проходили, від цього не вмирають. Як же треба ставитися до іспитів? Найголовніше - не перебільшувати і не применшувати його значення. А з чим можна його порівняти?
Напевно, з підсумковою контрольною роботою в кінці року
. У народі кажуть: "У всьому поганому є щось хороше". Давайте і ми з вами спробуємо знайти плюси в цьому лякаючому словосполученні  "ДПА".  Це безкоштовний тренувальний шанс для вступу до вищої школи . Ітак, що ж ми маємо ?
Один  засвоїв одне питання, другий - інше. Розповіли один одному прочитаний матеріал. Кожен побував у ролі відповідаючого  і вчителя, пояснюючи товаришеві те чи інше питання. Подумайте, на що ви розраховуєте, йдучи на ДПА? На шпаргалки (багато психологів за шпаргалки, які ви писали самі, у потрібний момент потрібна інформація спливе у вашій пам'яті, тому що при письмі  у вас включається і зорова, і моторна пам'ять), на батьків (майте на увазі, що батьки не завжди знають про реальний стан справ у тім чи іншому предметі)а себе (проведіть ревізію знань. Чітко оцініть свої сильні і слабкі сторони знань з предметів. Швидко ліквідуйте прогалини.)?
Якщо потрібно – попрацюйте  з репетитором. Пам'ятайте, незнання веде до незапланованих невдач, а вони зараз вам зовсім не потрібні).
Як не банально це звучить, але для успішної здачі іспитів потрібен елементарний режим дня
:

-Сон - 8 годин;

-Свіже повітря - 4 години на день. Йде великий потік інформації. Для її засвоєння необхідний кисневий обмін.
-Харчування - чотириразове. Введіть добавки: мед, горіхи, вітаміни. Виключіть кав
у. Пийте фіточай.

Бажаємо успіху!!!