Добро і милосердя - це два крила, на яких тримається людство. Про волонтерську діяльність.

12 лист. 2023
Ми спільно воюємо проти ворога кожен на своєму фронті. Тримаючи тил, ми підтримуємо наших військових. Все буде Україна! Слава нашим захисникам!

Добро і милосердя - це два крила,  на яких тримається людство.
   Колектив Дніпровської гімназії 92 Дніпровської міської ради,  батьківська та учнівська громадськість з перших днів війни долучилась до волонтерської діяльності.  Ми розуміли, що не можемо стояти осторонь у цей непростий для нашої країни і для кожного українця час.
   Працівники закладу готували обіди, випікали хліб (протягом 10 місяців), ліпили вареники для воїнів на блокпости та для поранених бійців, які знаходились на лікуванні в  обласній лікарні.
   За підтримки мешканців мікрорайону закладом освіти було створено волонтерський штаб, яким керувала вчитель гімназії Нещадим Олена Леонідівна. З перших днів війни було організовано збір овочів, консервів, круп, солодощів, чаю, кави для воїнів.
   Під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Маслівченко Світлани Миколаївни був організований збір одягу для переселенців, постільної білизни (більше 20 комплектів), подушок, ковдр, виготовлення маскувальних сіток (близько 500 метрів).
   Для випускників, котрі зараз на передовій, коштами колективу закладу було придбано 5 пар берців і відправлено на фронт.
   Наші вчителі стали донорами, долучилися до виготовлення окопних свічок (близько 300 шт.), перев’язочний матеріал (16 коробок), передали на потреби ЗСУ по 1000грн, які були дані кожному, хто зробив щеплення від COVID- 19.
   На Різдво колектив передав подарунки на фронт для бійців: смаколики, чай, каву, в’язані шкарпетки (30 пар), вітальні листівки та обереги від учнів закладу.
Все буде Україна! Слава нашим захисникам!