Готуємося до 18 травня Дня вишиванки

25 квіт. 2023
18 травня в Дніпровській гімназії №92 відбудеться свято до Дня вишиванки

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті.

18 травня в Дніпровській гімнавзії  № 92   відбудеться День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайорить різнобарвними візерунками української вишивки.

Протягом дня буде проведено безліч виховних заходів даної тематики. Діти  прочитають вірші про вишиванки, українські традиції, виконують творчі роботи з українською символікою, беруть участь в квестах. В фойє школи пройде акція «Вишивана моя Україна» та фотовиставці «Парад вишиванок». І як результат, окрім вираження своєї національної  та громадянської позиції – позитивні емоції, піднесений настрій, відчуття гордості за приналежність до українського народу.

Проведення такого свята продемонструє, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.