Звіт директора

8 черв. 2021
07 червня 2021 року відбулися загальні збори за темою "Звітування директора"

зборів педагогічного колективу і батьківської громадськості

КЗО НВК  № 92

від 07 червня 2021 року

Присутні:

__23____ членів педагогічного колективу,

___15___ представника батьківської громадськості,

___8___   представника ради навчального закладу

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Звіт    Дмитренко Тетяни Миколаївни , директора школи, про свою діяльність протягом 2020-2021 навчального року.
  2. Прийняття рішення щодо оцінки діяльності директора школи .

СЛУХАЛИ:

Дмитренко Т.М., звіт директора школи. Протягом  2020-2021 н. р. школа працювала в дусі демократизації, дотримання  основних  засад реформування освітнього процесу. Закінчували навчальний рік у незвичайних умовах, але, як показала практика, усі надбані вчителями теоретичні,  методичні, технологічні знання пройшли практичну перевірку за час  карантину.    Системно проаналізувавши свою діяльність у 2020-2021 навчальному році, персональний внесок у підвищення рівня організації  навчально-виховного процесу, директор зосередилася на питаннях:

- модернізації матеріально-технічної бази;

- заходах щодо забезпечення школи кваліфікованими педагогічними кадрами та доцільності  їх розстановки;

- дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки;

- формування ціннісних орієнтацій стосовно здорового способу життя, створення оптимальних умов для збереження та зміцнення здоров’я учасників навчально-виховного процесу;

- надання соціальної підтримки та допомоги дітям-сиротам та дітям з малозабезпечених сімей;

- дотримання правопорядку неповнолітніми та вжиті профілактичні заходи щодо    попередження правопорушень;

- стану дитячого травматизму.

ВИСТУПИЛИ:

• Лузан Л.С., учитель математики, наголосила на тому, що Дмитренко Т.М. протягом 2020-2021  н.р. добре виконувала свої обов’язки. Як лідер школи, активно здійснювала шкільну навчальну та управлінську роботу. В освітньому процесі підтримує введення інноваційних технологій, школа зробила акцент  на організації оволодіння дистанційними технологіями всіх учасників навчально-виховного процесу. Її стиль управлінської діяльності - впровадження  індивідуального та партнерського підходу до дітей і батьків. Власним прикладом надихає  на це і весь педагогічний колектив.

Тараненко О.О., представник батьківської громадськості, відзначила серйозну і різнопланову роботу директора школи Дмитренко Т.М.  Він зазначив, що керівник постійно ставить цілі щодо розвитку школи і досягає їх, наскільки це можливо в нинішніх умовах. Прослухавши звіт, запропонував схвалити  роботу директора і побажати успіхів у подальшому розвитку нашої школи.

-   Мірошниченко Л.Ф. заступник директоразупинилася на  тому що,    із року в рік школа  крокує до створення сучасного  навчального закладу,  який є  інтерактивним, мобільним, відповідним сучасним вимогам освітнього процесу, обладнаним для використання сучасних технологій,   трансформованим до    потреб  дітей та вимог створення НУШ,  головна мета якої – створити   школу, в якій буде приємно навчатись,  де  прислухаються до   думки учасників навчання, вчать критично мислити,  не боятися висловлювати власну думку, бути відповідальними громадянами та яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.   Місією школи є виховання соціально-адаптованої та громадсько-орієнтованої особистості.   Головною вимогою   школи є втілення у навчальний процес інтерактивних методів навчання, створення  вільного  доступу до Інтернету та електронних бібліотек. Тетяна Миколаївна,   керуючи колективом, вибудовує  школу, яка надає якісну освіту, в якій вчителі зосереджуються  на оновленні навчального процесу та використанні інновацій педагогіки,    постійно прагнуть    навчити учнів  щодо користування технічними засобами. Ця її далекоглядність сприяла тому, що вчителі  у період карантину зуміли в короткий термін перебудувати свою роботу під час   дистанційних занять, виконати навчальні плани та досягти   достатнього  рівня  навчальних досягнень  учнів.

2.СЛУХАЛИ:

Черняк Н.Г., учителя української мови та літератури, яка запропонувала провести відкрите голосування, для  визнання та   оцінки  роботи директора Дмитренко Т.М.  за звітний період.

Ухвалили:  визнати  роботу директора школи Дмитренко Т.М. за звітний 2020-2021 навчальний рік ,   оцінкою «добре».

Результати голосування:

за - _23____ педагогічних працівників,

___15_____ представників батьківської громадськості,

___8_____ представника ради навчального закладу.

проти- 0

утримались-0