Випускний бал «Ось і прийшла пора прощання…»

12 трав. 2012
12 травня у школі пройшов випускний бал «Ось і прийшла пора прощання…»

12 травня у школі пройшов випускний бал «Ось і прийшла пора прощання…»  Випускникам важко усвідомити теперішнє. Вони просто не можуть повірити в те, що прийшли до школи в останній раз.

Відлунав останній дзвоник, складені  іспити, і в житті випускників нашої школи настала особлива пора - пора дорослішати і розлучатися, залишивши дитинство за плечима, мріяти про майбутнє і прощатися зі школою, що стала їм рідною.

У святковий вечір відбувся урочистий зліт зоряних розсипів, яких виростила плеяда зірок -майстрів своєї справи.

Бурхливими оплесками зустрічали випускників глядачі. Перед ними пропливали в традиційному вальсіі красуні в легких різнобарвних  вечірніх платтях та статечні юнаки в костюмах. На імпровізованій сцені вирувало життя: учні пригадували роки навчання, батьки проводжали своїх дітей в далеку дорогу, благословляючи їх. А завершився вечір   врученням атестатів.