Олімпійський урок 2017

21 вер. 2017
Олімпійський Урок у Дніпрі - це захід, який надає можливість тисячам юних українців, школярів, вихованців дитячих садків та будинків, студентам дізнатися більше про олімпійські види спорту, спробувати себе у різноманітних рухових активностях, відчути себе справжнім атлетом, поспілкуватись з найуспішнішими спортсменами Дніпропетровщини й України! До вказаних заходів у 2017 році залучаться наші видатні атлети, ветерани спорту, тренери, юні вихованці дитячо-юнацьких та загальноосвітніх шкіл, представники спортивної громадськості, що має велику суспільно значимість, для залучення дітей до занять спортом, адаптування їх до здорового способу життя, забеспечення розвитку олімпійського руху та цінностей. Залучайтесь до Олімпійського Уроку-2017 у Дніпрі, який як і в минулому році пройде разом з Dnipro АТВ Marathon, й власноруч випробовуйте різноманітні види спорту та активностей, спілкуйтеся із справжніми зірками спорту нашого міста й області! Буде цікаво та спортивно! До зустрічі на вказаному місці у вказаний час.

24-го сентября — как и в прошлом году, в один день с Dnipro ATB Marathon — на площади Героев Майдана будет проведен Олимпийский урок.

В 8:45 он начнется, как и положено, с зарядки — проведут ее знаменитые спортсмены Днепра. А затем начнутся легкоатлетические забеги и работа площадок, на которых все желающие дети смогут попробовать свои силы в различных видах спорта: футболе, стрит-боле, стрельбе из лука, фехтовании, прыжках на батуте, академической гребле и других.

Ожидается, что в качестве учителей выступят звезды днепровского спорта Богдан Никишин, Анна Ярощук, Артем Блошенко, Владимир Шацких, Мария Улитина.

В качестве гостей будут присутствовать чемпионы и призеры Европейских игр и европейского юношеского олимпийского фестиваля. Они станут наглядным примером, что в 14-15 лет уже можно быть призером олимпиады.

Подобные мероприятия областное Днепропетровское отделение НОК Украины проводит уже не в первый раз. И организаторы с удовлетворением отмечают, что после прошедшего в июне Олимпийского Дня на следующий день шестеро детей записались на занятия по академической гребле, а одна девушка даже поступила в спортинтернат.

Принять участие в Олимпийском уроке могут все желающие дети. Работа спортивных площадок, мастер-классов и показательные выступления продлятся до 15:00.

Більше за посиланням https://www.facebook.com/events/1909656199292676/