ВІТАЄМО !

В Україні спалах кору! Всі ЗНЗ отримали накази департаменту гуманітарної політики управління освіти щодо кору!

КОМУНАЛЬНИЙ   ЗАКЛАД   ОСВІТИ
«НАВЧАЛЬНО – ВИХОВНИЙ   КОМПЛЕКС  № 92  «ШКОЛА  І-ІІІ СТУПЕНІВ  – ДОШКІЛЬНИЙ  НАВЧАЛЬНИЙ  ЗАКЛАД (ДИТЯЧИЙ  САДОК)»
  ДНІПРОВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ   РАДИ

КОМУНАЛЬНИЙ   ЗАКЛАД   ОСВІТИ
  ДНІПРОВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ   РАДИ

Світлина від Освіта.ua.

Щиро вітаємо Вас на нашому сайті!

Шановні відвідувачі сайту, батьки та випускники!

Вітаємо Вас на нашому сайті. Переконані, що знайомство з нашим навчальним закладом буде для Вас не тільки цікавим, але і корисним.

У школі навчається  233  учнів в 9 класах.

т.в.о. директора школи - Лоян Олена Василівна

ОСВІТНІ ЦІЛІ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ:

Забезпечувати зміст освіти, що відповідає державному стандарту з усіх навчальних предметів та задовольняє потреби здібних та обдарованих дітей.

Формувати і розвивати соціально активну, гуманістично спрямовану особистість зі свідомою громадянською позицією, готовою до професійного самовизначення.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

17 січ. 2018
Увага Кір!

2 січ. 2018
Підвищення зарплатні
З 1 січня в Україні підвищується мінімальна зарплатня вчителів

6 груд. 2017
Створено Державну службу якості освіти України – рішення Уряду
Створено орган, що централізовано відповідатиме за дотримання якості освіти та освітніх стандартів

16 лист. 2017
25 грудня тепер вихідній день
Українці відтепер будуть святкувати Різдво разом з усім цивілізованим світом 25 грудня!

10 лист. 2017
Нова школа
Оприлюднено текст концепції нової школи

31 жовт. 2017