Приватний інноваційний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації в місті Дніпро, Україна. Якісна освіта, що відповідає міжнародним стандартам.

ВІТАЄМО !

 





Дистанційне навчання

Педагоги закладу пройшли тренінги щодо подолання освітніх втрат 

 

 

 

Всеукраїнська школа онлайн — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.

Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.

Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

Діти зможуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі через хворобу або з інших причин. Для вчителів розроблені рекомендації для проведення змішаного та дистанційного навчання за допомогою навчальних матеріалів платформи.

Увесь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом розвитку освіти. Перелік та тематику курсів запропоновано Міністерством освіти і науки України.

Платформу створено Громадською спілкою «Освіторія» на замовлення Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки України та державної установи «Український інститут розвитку освіти», за підтримки Швейцарії в межах Швейцарсько-українського проєкту DECIDE, який виконується Консорціумом ГО DOCCU та PH Zurich.

 

Поради батькам

Як ефективно організувати дистанційне навчання вдома під час карантинних обмежень

 

Шановні батьки!

Пам’ятайте, що відповідно до Закону України «Про освіту» батьки є учасниками освітнього процесу й повинні сприяти успішному навчанню дітей. Будь ласка, зверніть увагу на деякі моменти, що стосуються організації дистанційного навчання учнів.

1. Режим дня

Дитині дуже важко буде повертатися до навчальних буднів, якщо зараз її графік сильно зміниться. Тож бажано продовжувати лягати спати, прокидатися, харчуватися і гуляти в один і той самий час.

2. Розклад занять

Заняття з використанням  технологій дистанційного навчання під час карантинних обмежень здійснюються відповідно до основного розкладу навчальних занять.  Кількість онлайн уроків має становити 30% від загальної кількості навчальних годин. Тривалість онлайн уроків відповідно до Санітарного регламенту повинна відповідати нормам: 1 клас – 10 хвилин; 2-4 клас – 15 хвилин; 5-7 клас – 20 хвилин; 8-9 клас – 20-25 хвилин; 10-11 клас – 25-30 хвилин.

Батьки молодших школярів повинні  допомогти дітям скласти графік навчання, де ефективно поєднувались би уроки, що проводяться в синхронному та асинхронному режимах. Старші школярі це можуть робити самостійно. Зазвичай найпродуктивнішим часом для навчання є ранок. Хоча, звісно, складаючи розклад, орієнтуйтеся на особливості власної дитини. Молодші школярі, крім того, на початку онлайн навчання потребують значної допомоги від дорослих. Батькам, можливо, буде потрібно допомогти дитині увімкнути пристрій, увійти в додаток, прочитати інструкції, натиснути в потрібному місці, ввести відповіді тощо.

3. Робочий простір

На ефективність навчання дуже впливає робоче місце. Тож, щоб дитина могла зосередитися на виконанні завдань, потрібно забезпечити її комфортним та зручним робочим місцем. Адже навчання на дивані або лежачи в ліжку, буде сприяти відволіканню і шкодити здоров'ю дитини. Тому виберіть окремий куточок у будинку та обладнайте його.

Кімната, в якій дитина буде займатися навчальною діяльністю, має добре провітрюватись, щоб школяр міг дихати чистим повітрям, а не пилом, який накопичується за цілий день в погано вентильованому приміщенні. Також під час виконання завдань дитиною намагайтеся забезпечити відсутність сторонніх шумів - вимкніть сповіщення мобільного телефону, телевізор та радіо, голосно не розмовляйте.

4. Регулярні перерви

Під час виконання завдань важливо кожні 25-30 хв робити короткотривалі перерви для виконання зорової гімнастики, випивання склянки води тощо. А кожні 45-60 хв - влаштовувати перерви упродовж 10-15 хвилин, щоб розім'яти руки та ноги (танці, заняття спортом), уникнути перенапруження очей від комп'ютерного монітору та залишатися сконцентрованим.

 

5. Чергування онлайн навчання з іншими видами навчальної діяльності

Батьки повинні стежити за тим, щоб дитина  долучалась  не лише до слухання онлайн лекцій чи виконання завдань на комп'ютері, а й до роботи в зошиті, читання книг, створення проектів, спостереження, експериментування.

Не забувайте влаштовувати перевірку знань після засвоєння інформації - нехай дитина відповідає на запитання, переказує, проходить тести. При цьому «вимірюйте» успішність навчання якісними, а не кількісними показниками. Критеріями можуть бути розуміння правил, точність виконання математичних операцій, грамотність письма тощо. Це орієнтує дитину на реальний результат, а не його імітацію.

6. Спілкування

Комунікація може також допомогти підвищити ефективність дистанційного навчання. Необхідно  створити чат, де будете ділитися корисними ресурсами та досвідом. При цьому в дітей може бути власна група, де вони зможуть ставити запитання, допомагати один одному вирішувати завдання, ділитися враженнями тощо.

Записувати відео з онлайн уроків у класі, де навчається ваша дитина, без попереднього дозволу учителя забороняється.

Пам'ятайте: чим старшою є дитина, тим більше вона має займатися самостійно. З сьомого-восьмого класу варто підключатися до його занять лише за потреби. Підлітки цілком здатні самостійно опановувати матеріал, здавати тести та організовувати своє навчання. Тож створіть дитині такі умови, в яких вона буде відчувати свою відповідальність за навчання.

При цьому цікавтеся успіхами дитини, враженнями від онлайн-навчання, попросіть ділитися труднощами, підтримуйте свого школяра.

 

 

 

 

 

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ.

Домашні завдання у цьому розділі надано

окремо по кожному класу.

 

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ !

  

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 « Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID – 19»( зі змінами), у всіх навчальних закладах України оголошено карантин в період:

 Адміністрація та педагогічний колектив КЗО «НВК №92» ДМР доводять до вашого відома, що  у мережах Viber, Zoom, GoogleClass та GoogleSuite( https://sites.google.com/view/nvk92) учні отримують домашні завдання з кожного предмета та поради щодо їх виконання під час карантину. Творча група вчителів розробляє доступні форми дистанційного навчання учнів. Радимо скористатися інтернет-ресурсами, зокрема відеоуроками з усіх предметів, які розмішені на сайтах МОН України, і в доступній, стислій та зручній формі засвоїти необхідний теоретичний матеріал, проілюстрований прикладами. Упевнені, що старанне виконання цих завдань дасть можливість набути теоретичних та практичних умінь і навичок з усіх предметів. Бажаємо успіху! 

 

ЗАВЕРШЕННЯ 2022-2023 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА ПІДСУМКОВЕ ОЦІНЮВАННЯ УЧНІВ – ОПУБЛІКОВАНО РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН

Опубліковано 16 квітня 2020 року о 16:15

В умовах дистанційного навчання педагогічні ради шкіл можуть самостійно визначати деталі освітнього процесу і завершення навчального року, а підсумкове оцінювання може здійснюватись віддалено. 

“Незалежно від термінів карантину школам вже сьогодні варто готуватись до завершення навчального року. Тому ми надали розширені роз’яснення і рекомендації щодо завершення навчального року та оцінювання в умовах карантину і дистанційного навчання. 

Лист роз’яснює організацію оцінювання в умовах дистанційного навчання. Так, у ньому йдеться про особливості:

  • поточного, формувального та підсумкового оцінювання,
  • оцінювання учнів 1-2-х класів та 3-х пілотних класів НУШ,
  • підсумкового оцінювання учнів, які навчаються за індивідуальною формою.

Роз’яснення також містить рекомендації щодо організованого завершення навчального року. Зокрема, оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів має бути завершено не пізніше 02 червня 2023 року. 

Керівникам шкіл рекомендовано затвердити графіки видачі свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів, враховуючи протиепідеміологічні вимоги. Учням 1-8-х, 10-х класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, рекомендовано надіслати копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб.

Крім того, роз’яснення містить інформацію про особливості зарахування учнів до 5-х класів закладів загальної середньої освіти.