26 квітня 2024 року - День Цивільного захисту

26 квіт. 2024
26 квітня 2024 р. у Дніпровській гімназії № 92 пройшов День ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, сьогодні, 26 квітня 2024 року, у Дніпровській гімназії №92 – відбувся День цивільного захисту.
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.
Зокрема для 1-4 класів проводили уроки на тему «Надзвичайні ситуації та способи їх подолання» та «Безпечна прогулянка в період війни».
Для 5-9 класів – «Обережно! Небезпека», «Бережи здоров’я і життя», «Захисти своє життя. Порядок дій у НС».
Переглядали навчальні кінофільми із цивільного захисту і Чорнобильської катастрофи, ознайомлювались із роботами учнів із питань ЦЗ. Вкотре  тренували дії в онлайн-форматі під час оголошення «Повітряної тривоги».