До уваги батьків - карантин

15 трав. 2020
До уваги батьків!

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ.

Домашні завдання у цьому розділі надано

окремо по кожному класу.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ !

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 « Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID – 19»( зі змінами), у всіх навчальних закладах України оголошено карантин в період:

з 12 березня 2020 по 22 травня 2020

У зв’язку цим КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  відвідування КЗО «НВК № 92» ДМР здобувачами освіти у вищевказаний період часу.

Адміністрація та педагогічний колектив КЗО «СЗШ №92» ДМР доводять до вашого відома, що  у мережах Viber, Zoom, GoogleClass та GoogleSuite( https://sites.google.com/view/nvk92) учні отримують домашні завдання з кожного предмета та поради щодо їх виконання під час карантину. Творча група вчителів розробляє доступні форми дистанційного навчання учнів. Радимо скористатися інтернет-ресурсами, зокрема відеоуроками з усіх предметів, які розмішені на сайтах МОН України, і в доступній, стислій та зручній формі засвоїти необхідний теоретичний матеріал, проілюстрований прикладами. Упевнені, що старанне виконання цих завдань дасть можливість набути теоретичних та практичних умінь і навичок з усіх предметів. Бажаємо успіху!