ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ!

13 бер. 2020
Карантин!!!

Адміністрація та педагогічний колектив КЗО «СЗШ №92» ДМР доводять до вашого відома, що в понеділок, 16 березня 2020 року, у мережі Viber учні отримають домашні завдання з кожного предмета та поради щодо їх виконання під час карантину. Творча група вчителів розробляє доступні форми дистанційного навчання учнів, які будуть упроваджені найближчим часом. Радимо скористатися інтернет-ресурсами, зокрема відеоуроками з усіх предметів, які розмішені на сайтах МОН України, і в доступній, стислій та зручній формі засвоїти необхідний теоретичний матеріал, проілюстрований прикладами. Упевнені, що старанне виконання цих завдань дасть можливість набути теоретичних та практичних умінь і навичок з усіх предметів. Бажаємо успіху!