Популяризація державних символів

Дніпровська гімназія №92 Дніпровської міської ради

Н А К А З

Від  28 серпня 2023 року                                                        №   ____

Про затвердження плану заходів щодо

популяризації державних символів України,

виховання поваги до них у суспільстві

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2020 року № 954-р «Про затвердження плану заходів щодо популяризації державних символів України, наказу департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 09.02.2020 № 75/0/212-17 «Про затвердження Плану заходів щодо популяризації державних символів України, виховання поваги до них серед учнівської та студентської молоді», наказу департаменту освіти і науки Дніпровської  міської ради від 23.02.2019 №42 та з метою виховання в учнівської молоді поваги до державних символів України, формування національної свідомості та патріотизму, почуття належності до свого народу, політичної та правової культури

НАКАЗУЮ:

1.    Затвердити план заходів школи щодо популяризації державних символів України, виховання поваги до них у суспільстві (додаток 1).

2.    Передбачити у річному плані роботи заходи щодо популяризації державних символів України, виховання поваги до них у суспільстві.

3.    Інженеру-електронщику  розмістити даний наказ на сайті навчального закладу.

4.    Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на заступника директора з ВР  контроль залишаю за собою.

Директор НВК

до наказу по школі від 28.08. 2023 _

План

заходів щодо популяризації державних символів України, виховання поваги до них у суспільстві в закладах освіти міста

Термін

виконання

1.

Проведення заходів, присвячених висвітленню історії формування державних символів України, їх значення і використання в Україні в різні історичні періоди. (Години спілкування, круглі столи, лекції, тематичні уроки і т.д.)

Відповідно до річного плану

Класні керівники, уч.історії

2.

Виконання учнями, вихованцями, педагогічним працівниками у школі Державного Гімну України під час підняття Державного Прапору України на початку та наприкінці кожного навчального року, під час інших урочистих заходів.

Відповідно до річного плану

Адміністрація,

педагогічний     колектив

3.

Забезпечити, проведення педагогічними працівниками роз’яснювальної роботи серед учнів, вихованців із шанобливого ставлення до державних символів, а також вивчення учнями загальноосвітніх навчальних закладів Державного Гімну України.

4.

Оновлення у школі куточків державних символів України

5.

Оформлення у шкільній бібліотеці тематичної експозиції, виставки інформаційно-довідникової літератури, матеріалів, присвячених Дню Конституції України, Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Бібліотекар

6.

Розміщувати інформацію про виконання Плану заходів на сайті навчального закладу.

Керівники навчальних закладів